Psychologie pro každého
O projektu Otestujte se Vaše výsledky Výzkum Diskuse Přihlášení

Přihlášení

Před vyplněním testu je potřeba se přihlásit pomocí Vaší e-mailové adresy a hesla. Pokud tu jste poprvé, zeptáme se Vás ještě na věk a na Vaši školu či práci. Zabere to jen pár chvil.

Navštívil/a jste tyto stránky už dříve?

Nebo tu jste poprvé?

Vyplntě prosím tento krátký formulář:

Váš e-mail nebude poskytnut žádné třetí straně a bude využit výhradně pro komunikaci související s výzkumem. Heslo může obsahovat číslice i písmena bez háčků a čárek a jeho délka je 4 - 16 znaků. Nepoužívejte heslo od Vaší mailové schránky!

Odesláním Vašich údajů stvrzujete souhlas s jejich zpracováním a použitím pro výzkumné účely. Podrobnosti jsou uvedeny níže.


Souhlas se zařazením do výzkumu

Registrací na webovém portálu Psychologie pro každého stvrzujete to, že berete na vědomí následující body a souhlasíte s nimi:

  • Veškeré Vámi poskytnuté údaje budou uchovávány v naší databázi a mohou být zpracovány pro účely výzkumu.
  • Vaše individuální výsledky nebudou veřejně prezentovány, nicméně budou využity při statistickém zpracování dat.
  • Členové výzkumného týmu Vás mohou kontaktovat prostřednictvím Vámi uvedené e-mailové adresy, a to výhradně v souvislosti s výzkumným projektem. Vaše adresa nebude poskytnuta žádné třetí straně. Na Vaše přání lze kdykoliv Váš e-mail odstranit z databáze.
  • Výsledky veškerých psychodiagnostických testů, které můžete na těchto stránkách získat, slouží pouze pro Vaši zábavu a poučení. Na jejich základě nelze činit žádná důležitá rozhodnutí. Veškeré psychodiagnostické metody jsou spolehlivé pouze v rukou zkušeného psychologa.

Katedra psychologie, FF UP
Křížkovského 10
771 80 Olomouc

PhDr. Daniel Dostál, Ph.D.
e-mail: daniel.dostal@upol.cz
tel: + 420 585 633 509